Komple Motor Revizyonu (Motor Rektifiye)

En yeni ve gelişmiş teknoloji kullanılarak gerçekleştirilen komple motor revizyonu (motor rektifiye) işlemi sonucunda motorunuz ile çalışan tüm parçalarınız yenilerek ilk günkü değerlerine getirilir ve sürecin tamamı üretici firmalar tarafından belirlenen teknik değerlere uygun şekilde raporlanır.

Honda Masters – Revizyon Merkezi bünyesinde yapılan tüm motor revizyonu / motor rektifiye / motor yenileme işlemlerinde; motor ile birlikte çalışan tüm sistemler (turboEGR ValfDPF (dizel partikül filtre), egzoz / eksozenjektördireksiyon kutusudireksiyon pompasıklima kompresör vb.) aynı çatı altında yenilenmektedir. Tek noktadan hizmet sağlamamızın avantajı garantili ve ekonomik çözümleri bir arada sunmamızdır.

Motor bloğusilindir kapağıkrank milibiyel kolu / kolları gibi parçaların rektifiye / talaşlı imalat işlemleri 50 yıla yakın tecrübesi ve Türkiye’de sektörünün öncü firması olan kardeş firmamız Şahin Rektifiye bünyesinde yapılmaktadır.

Şanzıman Revizyonu

İşlemlerimizde koşulsuz müşteri memnuniyeti, tek seferde doğru revizyon ilkemiz doğrultusunda süreç odaklı ve en üst seviyede izlenebilirlik sağlanmaktadır.

Şanzıman revizyon prosesimiz üretici firmalar tarafından sürekli denetim ve iyileştirmelere tabi tutulmaktadır. Revizyon yapılan tüm şanzımanlar sıfır bir şanzımanın çalışma performansı ve ömrü açısından elde edilen veriler paralelinde ve üretici firmaların belirlediği standartlarda test edilerek siz değerli müşterilerimizin kullanımlarına sunulmaktadır.